Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

LR Revision Laholm AB

Industrigatan 18
312 34 Laholm

Tel 0430-176 00

Mats Larsson

Godkänd revisor
Mobil 070-585 12 59
E-post mats@bokforingsfabriken.se

Anette Thuresson

Redovisningskonsult
Mobil 070-477 79 69
E-post anette@bokforingsfabriken.se

Erica Nilsson

Redovisningskonsult
Mobil 0733-16 95 08
E-post erica@bokforingsfabriken.se

Ehlna Mikaelsson

Revisorsassistent
Mobil 070-606 76 03
E-post ehlna@bokforingsfabriken.se

Malena Lundin

Revisorsassistent
Mobil: 0705-604665
E-post malena@bokforingsfabriken.se

Anna Haglund

Receptionist
0430-17600
E-post anna@bokforingsfabriken.se

Aktuellt

2019 års ekonomiska vårproposition

Läs här

Ändrade regler om penningtvätt och finansiering av terrorism

Läs här

Stor höjning av skatt på drivmedel, hur man definierar en arbetsplats och regler för dricks mm.

Mycket nyttigt att ta del av i vårt senaste Nyhetsbrev, nr 4!

Ändring av årsredovisningslagen inför 2016 och info om hur revisionsberättelsen påverkas av nya ställningstaganden

Vårt Nyhetsbrev Banker nr 2 2015 hjälper dig reda ut vad som gäller

Skatter och personalliggare i byggverksamhet – få koll på nyligen framlagda budgetpropositionens innehåll

Läs vårt Nyhetsbrev nr 3 2015

Skattehöjningar och ökade krav på dokumentation mm – vad gäller egentligen?

Läs vårt Nyhetsbrev nr 2 2015

Skillnader mellan K2 och K3?

Läs mer i vårt Nyhetsbrev Banker nr 1 2015